Fransa Vizesi

Fransa ziyaretlerini gerçekleştirecek olan kişiler için mutlaka bordo pasaportunun bulunması gerekmektedir. Ayrıca schengen Fransa Vizesi için de başvuru işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Seyahatlerden öncellikle Fransa Vizelerinin alınması gerekmektedir. Avrupa ülkeleri arasında yer aldığından dolayı giriş ve çıkışların problemsiz bir şekilde gerçekleşmesi adına schengen vizesininde alınması gerekecektir.

Aynı zamanda da Fransa Vize şartları arasında parmak izi uygulaması da yer almaktadır. Fransa Başkonsolosluğu direkt olarak yapılmış olan tüm başvuruları kabul etmemekte ve olumsuz dönü sağlamaktadır. Aynı zamanda resmi pasaport sahibi kişiler ise 180 günlük periyot içerisinde 90 gün sınırının aşılmaması kaydıyla muaftırlar. Tüm Fransa vize başvurularınız sırasında Danışmanlık hizmetlerinden faydalanarak vize işlemlerinizinde sorunsuz bir şekilde devam ettirilmesini sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda 10 yıldan eski olan pasaportlar ise değerlendirilme aşaması içerisinde de yer almayacaktır. Reko Global Fransa vizesi almak için başvuru merkezi olarak atanmıştır. Reko Global üzerinden Fransa vize başvurusu yapmadan önce gerekli evrakların hazırlanması konusunda herhangi bir acenteden danışmanlık hizmeti almayı unutmayınız.

1Turist Vizesi
Bir ülkeye tatile gitmek istiyorsanız alacağınız vize şekli Yunanistan turistik vizedir. Bu vizeyi almak oldukça kolaydır. Kalacağınız otelde rezervasyon yaptırmalı ve bunun belgesini de vize başvurusunda mutlaka ibraz etmelisiniz.

Bu konu hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini öğrenmiş olursunuz.

Biz size hangi yolu izlemeniz gerektiği konusunda ve ne tür belgeleri getirmeniz gerektiği konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

Bu sayede başvurunuzun olumlu sonuçlanma ihtimali ciddi oranda arttırılır.

2Ticari Vize
İş hayatında birçok seyahat gerçekleştirilir. Özellikle büyük fabrikalar, yeni bir sisteme geçmeden önce o sistemi uzun süredir kullanan fabrikaları inceleme gereksinimi duyarlar.

Ülkemizde genelde bu anlamda batıya doğru bir seyahat söz konusudur. Eğer ticari amaçla bir fuara katılacak ya da fabrika ziyaret edecekseniz mutlaka davetiyeniz olmalıdır.

Bu davetiyeleri size gideceğiniz fabrikalardan gönderirler. Eğer bir fuara katılacaksanız bu fuarın biletine sahip olmanız gerekir. Vize başvurusunda bu belgelerin orijinallerinin mutlaka beyan edilmesi gerekir.

Eğer fotokopi ya da kopyalarını sunarsanız vize işleminiz olumlu sonuçlanmayacaktır.

3Ziyaretçi Vizesi
Fransa’daki bir akrabanızı ya da dostunuzu ziyaret etmek istiyorsanız bu işlem için almanız gereken vize ziyaretçi vizesidir. Bu vizeler genelde kısa süreli giriş çıkışlar için verilen vizelerdir.

Bu vizeye başvurmak için Fransa konsolosluğuna istenen tüm belgeleri vermeniz gerekir. Eksik belgeli bir başvuru olumlu sonuçlanmaz ve vize alamamış olursunuz.

Bu durum da hem size zaman kaybettirir hem de boşuna uğraşmış olmanıza yol açar.

Bu konuda nokta atışı yaparak vize sonucunuzu olumlu hale getirmek istiyorsanız şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.