İrlanda Vizesi

En kolay şekilde İrlanda vizesi edinmek isteyenlerin bize başvurması yeterlidir. İrlanda vizesi; İrlanda’yı ziyaret etmek isteyen, tüm bordo pasaport sahibi yabancılara İrlanda hükümetinin uyguladığı vize rejimidir. İrlanda bir Avrupa ülkesi olduğu için, alacağınız İrlanda vizesini tüm Avrupa ülkelerinde kullanma imkânınız bulunmaktadır. Avrupa ülkeleri için alınan vize schengen( tüm Avrupa ülkelerinde kullanma imkânı ve çok giriş çıkış imkânı) dolayısıyla İrlanda vizesi çıkartarak, birçok Avrupa ülkesine rahat giriş çıkış olanağı elde edeceksiniz.

Yeşil, gri ve siyah pasaport sahiplerinin, tekrar vize başvurusu yapması gerekmez. Bu pasaporta sahip kişiler, 90 güne kadar İrlanda’da vizesiz kalma hakkına sahip vatandaşlardır. Bu sebeple her giriş çıkışta vize kullanmaları gerekmez. Sadece yanlarında pasaportlarını taşımaları yeterli olacaktır. İrlanda vizesi Reko Global vize başvuru merkezi aracılığı ile yapılmaktadır. Reko Global İrlanda vizesi için başvuru merkezi olarak atanmıştır. İlk defa İrlanda’ya gidecek kişilere ve vize için hangi evrakların gerekli olacağını bilemeyen kişilere, şirketimiz danışmanlık yapmaktadır.

1Turist Vizesi
Bir ülkeye tatile gitmek istiyorsanız alacağınız vize şekli İrlanda turistik vizedir. Bu vizeyi almak oldukça kolaydır. Kalacağınız otelde rezervasyon yaptırmalı ve bunun belgesini de vize başvurusunda mutlaka ibraz etmelisiniz.

Bu konu hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini öğrenmiş olursunuz.

Biz size hangi yolu izlemeniz gerektiği konusunda ve ne tür belgeleri getirmeniz gerektiği konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

Bu sayede başvurunuzun olumlu sonuçlanma ihtimali ciddi oranda arttırılır.

2Ticari Vize
İş hayatında birçok seyahat gerçekleştirilir. Özellikle büyük fabrikalar, yeni bir sisteme geçmeden önce o sistemi uzun süredir kullanan fabrikaları inceleme gereksinimi duyarlar.

Ülkemizde genelde bu anlamda batıya doğru bir seyahat söz konusudur. Eğer ticari amaçla bir fuara katılacak ya da fabrika ziyaret edecekseniz mutlaka davetiyeniz olmalıdır.

Bu davetiyeleri size gideceğiniz fabrikalardan gönderirler. Eğer bir fuara katılacaksanız bu fuarın biletine sahip olmanız gerekir. Vize başvurusunda bu belgelerin orijinallerinin mutlaka beyan edilmesi gerekir.

Eğer fotokopi ya da kopyalarını sunarsanız vize işleminiz olumlu sonuçlanmayacaktır.

3Ziyaretçi Vizesi
İrlanda’daki bir akrabanızı ya da dostunuzu ziyaret etmek istiyorsanız bu işlem için almanız gereken vize ziyaretçi vizesidir. Bu vizeler genelde kısa süreli giriş çıkışlar için verilen vizelerdir.

Bu vizeye başvurmak için İrlanda konsolosluğuna istenen tüm belgeleri vermeniz gerekir. Eksik belgeli bir başvuru olumlu sonuçlanmaz ve vize alamamış olursunuz.

Bu durum da hem size zaman kaybettirir hem de boşuna uğraşmış olmanıza yol açar.

Bu konuda nokta atışı yaparak vize sonucunuzu olumlu hale getirmek istiyorsanız şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.